שאלות ותשובות

למה כדאי לי להשתמש במוצרי פלסטיק?

החברה שלנו דוגלת בשימוש במוצרים מפלסטיק. יש לכך מספר סיבות שחלקן נוגעות לכם, האמת שכולן נוגעות לכם. הסיבה הראשונה והחשובה ביותר היא כדי לצמצם פגיעה באיכות הסביבה. כאשר אנחנו עובדים עם מוצרי פלסטיק וזורקים אותם לוקח לפלסטיק להתכלות כ-1,500 שנה. אנחנו לוקחים את הפלסטיק שיש וממחזרים אותו ויוצרים איתו מוצרים מורכבים מבטון ופלסטיק או רק פלסטיק בלבד. כך אנחנו מצמצמים את הפגיעה באיכות הסביבה. חלק מהמוצרים שלנו כבר מותקנים בעשרות אלפי בתים בארץ, כמו לדוגמא צנרת מפלסטיק שהיא יותר יעילה מאשר צנרת ממתכת. כמו כן, השימוש בפלסטיק אינו נובע רק בגלל שמירה על איכות הסביבה. פלסטיק הוא חומר גלם זול ונגיש, ממנו אנחנו יוצרים מוצר עמיד וקשיח איתו ניתן להשתמש בתחום הבניה. ברגע בו אנחנו בוחרים בחומר גלם זול המחיר הסופי עבור הצרכן יהיה בהתאם. כמו כן, פלסטיק נמצא הרבה יותר יעיל מחומרי גלם אשר עבדו איתם בעבר (חלק עדיין משתמשים בהם). השימוש במתכת ועץ כבר פחות רלוונטים. היום רוב השימוש הוא בפלסטיק ואלומיניום.

כמה עולים המוצרים שלכם?

יש לנו באתר קטלוג בו תוכלו לראות את כל המוצרים שלנו, כדי לקבל הצעת מחיר עליכם יהיה לפנות לשירות הלקוחות שלנו. חברת א.ש תעשיות פלסטיק דוגלת במחירי סיטונאות ללקוחות. כאשר מדובר על מוצרים בייצור שלנו המחירים יהיו נמוכים יותר. מלבד לכך, אנחנו עובדים עם יצרניות מובילות בחוץ לארץ, באירופה, ארהב ועוד. המחירים עבור המוצרים האלו יהיו לעיתים גבוהים יותר מאשר מחירי ייצור עצמאי בשל עלויות הייבוא. התחרות בתחום תיעוש הבנייה היא לאו דווקא גבוהה כמו במקומות אחרים, ולכן הסבירות בה המחירים יהיו גבוהים קיימת. אנחנו דוגלים בשיטה אחרת בו אנחנו מייצרים מוצרים שרובם מפלסטיק. כאשר הייצור הוא מפלסטיק ולא מעץ או חומר גלם אחר כל עלות הייצור נמוכה יותר. כמו כן, אנחנו עובדים עם מכשור מתקדם ומשקיעים את כל המשאבים שלנו כדי שהמוצרים שיגיעו לכם יהיו מדויקים, זולים ולטווח הארוך. בעבר תעשיית הבנייה הייתה זורקת פעם אחר פעם ציוד רב אשר לא שימש אותם פעמים נוספות כיוון שאיכותו הייתה נמוכה. אנחנו נותנים דגש על מוצרים איכותיים שיהיו לכם לטווח הארוך.

באילו אזורים החברה פועלת?

החברה שלנו פועלת בכל אזור בארץ. המטרה שלנו היא להנגיש את תחום הבנייה לכל לקוח. ניתן לעשות הזמנות דרך האתר או באמצעות המוקד הטלפוני שלנו. חשוב להדגיש שהמחירים לרוב לא יכללו עלויות הובלה במקרה הצורך ולכן זה לבחירתכם. מלבד לכך, א.ש תעשיות פלסטיק עובדת באופן גלובלי מול יצרניות מובילות בתחום ייצור הפלסטיק. החברה שלנו עובדת עם כל המוקדים שיכולים לשפר את איכות המוצרים שלנו ולהוזיל את המחירים עבור הלקוח. שירות הלקוחות שלנו פתוח לכולם, לחלק מהאזורים בארץ אנחנו עושים משלוחים, כמובן שיש דגש על כמות מינימלית לפי הדרישה בשביל להעניק שירותי הובלה ומשלוח.

מה התפקיד של שומרי מרחק?

בחברה שלנו תוכלו למצוא אביזרי בנייה שונים וציוד אשר מתאים לבטון, עץ או כל חומר גלם אחר. המטרה של שומרי מרחק הוא לשמור על מרחק בין שני אובייקטים. לדוגמא, כאשר אתם רוצים להוסיף תבנית בטון על קיר יש צורך בשומר מרחק, כאשר אתם רוצים להתקין כלונסאות וכן הלאה. יש שומרי מרחק עבור כל ציוד שנבחר, שומרי המרחק מותאמים לפי גודל מסוים או חלל מסוים. שומרי המרחק שיש לנו הם שומרי מרחק סרגל, גלגל, שומרי מרחק המיועדים למוטות ברזל וכן הלאה. שומרי המרחק בנויים בצורה סימטרית ומדויקת וכל סוג של שומר מרחק מתאים לסוג אחר של בנייה. שומרי המרחק נקנים לרוב בסיטונאות, למעט מספר שומרי מרחק ספציפיים. כמו כן, יש קוטר שונה לכל שומר מרחק מכל סוג שהוא, המטרה היא להתאים את המוצר ללקוח באופן מדויק. ניתן גם לבחור בשומרי מרחק בהתאמה אישית, לדוגמא, כאשר מדובר על טבעות לשמירת מרחק בקוטר מסוים ותבחרו בקוטר אחר.

איך אדע להתאים את המוצרים לצורך שלי?

מלבד לכך שהחברה שלנו מייצרת מוצרים אשר מיועדים לבנייה, בין אם מדובר על פלסטיק, מתכת או חומר גלם אחר. אנחנו נותנים דגש על שירות סבלני לכל לקוח באשר הוא. לעיתים מגיעים אלינו לקוחות עם ניסיון שאינו רחב, בדרך כלל מדובר על קבלנים עצמאיים בתחילת דרכם. כדי למצוא עבורכם את הפיתרון הטוב ביותר נרצה לדעת בדיוק מהי העבודה אותה אתם צריכים לעשות, כך נדע להתאים את המוצרים בהתאם לצורך שלכם. מוטב לציין, יש כמות של הזמנה מינימלית לכל מוצר. לכן, אם אתם מחפשים מוצר בודד לקנייה לא תמיד תוכלו לקבל את השירות הזה כיוון שאנחנו עובדים בצורה סיטונאית, יש מקרים חריגים אמנם. לסיכום, כאשר אתם יודעים שאתם צריכים ציוד לבנייה תדעו שאתם יכולים לפנות אלינו בכל שאלה. תוכלו למצוא אצלנו מגוון רחב של מוצרים, בין אם מדובר על שומרי מרחק, ציוד הגנה, פלסטיק וכן הלאה

שאל אותנו
    טלפוןהודעהמוצרים